Vedų Astrologijos Konsultacija

Suprask savo likimą, savo dilemoms gauk atsakymus, sunkiausioms problemoms rask sprendimus.

Konsultacijos trukmė 90 minučių

Ką gali sužinoti šioje konsultacijoje?

Kas kartą vis girdime – būk savimi. Bet niekas nepasako mums kaip tą padaryti.

Naudodamas Vedų Astrologijos įrankius, aš padėsiu atskleisti tavo unikalų potencialą, charakterio bruožus, stipybes ir silpnybes. Informacija apie tavo vidinius resursus veikia magiškai, nes duoda gilų savęs priėmimą, supratimą kas tu esi ir koks tu esi. Bet tai dar ne viskas. Aiškus savo vidinių resursų paveikslas motyvuoja atskeisti geriausią savęs versiją.

Taip, kaip gamta, taip ir tavo gyvenimas turi savo sezonus. Kai kurie periodai būna kaip pavasaris,  –  su naujais pažadais tavo kelyje, be jokių pastangų. O būna periodai kaip ruduo – pilki, beviltiški, kai niekas neveikia.

 

Aš patikrinsiu tavo gyvenimą pagal tavo asmeninius sezonus. Aiškiai žinodamas savo periodus, tu galėsi pasinaudoti ateinančiomis tavo gyvenimo pavasario galimybėmis ar sustoti, išlaukti ir nešvaistyti savo brangios energijos nepalankiu metu.

Įsivaizduok kiek galėtum nuveikti iš anksto žinodamas savo sezonus. Tarsi naudotum “špargalkę” gyvenimo egzaminuose. Neblogas jausmas. 

Gyvenimas yra ne kas kita, kaip įvairūs patyrimai, kai tu žinai, kad esi čia dėl savo unikalios misijos.  Tavo egzistencija nėra atsitiktinė. Ji turi unikalų tikslą didelėje gyvenimo schemoje.  Sužinok savo tikslą ir mėgaukis prasmingu gyvenimu.

Išorinė sėkmė nepriklauso vien tik nuo tavo sugebėjimų ir talentų. Kiekvienam sėkmingam menininkui, atletui ar verslininkui tenka milijonai žmonių, kurie turi panašius talentus, bet kažkodėl jie tiek nepasiekia.

Konsultacijos metu aš parodysiu tavo asmeninį potencialą skirtingose gyvenimo srityse, o taip pat ir silpnas grandis. Net tik tai. Kiek likimas leidžia, aš tau padėsiu pakeisti silpnąją gyvenimo sritį.

Aš nemanau, kad astrologija naudinga tik sužinoti ateitį, negalint jos pakeisti. Neteigiu, kad viską gyvenime galime pakeisti, bet daug ką galima pasiekti naudojant reikiamus įrankius.  

Konsultacijoje tu suvoksi savo karminius blokus, kurie stabdo suklestėti, susikurti mylinčius santykius ar turėti profesinę sėkmę. Negana to, gausi dvasinius įrankius ir technikas paleisti karminius blokus, psichologinius šablonus.

 

Galutinis astrologijos tikslas padėti pažinti save, priimti save ir pagaliau pakeisti save tuo, kuo iš tikrųju gali būti.

Ar tau neatrodo, kad dauguma tavo bėdų išnyktų jeigu žinotum, kad  nieko negalėjai pakeisti? Mūsų karas be pabaigos tęsiasi, nes bandome pakeisti tai, ko negalime. Tokiu metu mes turėtume laukti nieko nedarant, kol ateis tinkamas laikas.  

Ypatingas Pasiūlymas 2021 metų kovo mėnesiui

Dhruv siūlo 10 konsultacijų online su specialia 30 eurų Nuolaida.

Rezervuokite ir atsiskaitykite už konsultaciją mūsų nuorodoje panaudodami kuponą su kodu KOVO30 ir gaukite 30 eurų nuolaidą. Šis kuponas galioja tik 10 kartų šį mėnesį. Rezervuokite kuo greičiau, kad spėtumėte pasinaudoti nuolaida šį mėnesį.

Rezervavus ir apmokėjus už online konsultaciją, susisieksime su jumis, kad suderintume abipusiai patogų laiką.

*Jei jums reikalingas vertimas į lietuvių kalbą, tai plius 20 eurų už vertimą

Konsultuojantis pirmą kartą

€150
120
Tik 5 Konsultacijos už šią kainą
  •  

Pakartotinės konsultacijos

€120
90
Tik 5 Konsultacijos už šią kainą
  •