Dhruv Mehta - Astrologas
Mokytojas
Dvasinis Mentorius

Sveiki! Aš esu Dhruv Mehta

Kai kam gali pasirodyti juokinga, bet kai aš buvau šešerių metų turėjau raktų pakabuką su mūsų šeimos guru nuotrauka. Mokiausi antroje klasėje (Indijoje mokykla prasideda nuo 5 metų) ir kasdien turėjau jį prie savęs. Kiekvieną kartą, kai kuris iš mano draugų užsigaudavo, aš paliesdavau pakabuku jo kaktą, užmerkdavau akis ir sukalbėdavau mantrą, kurią išmokau iš savo senelio. Nuoširdžiai apsimesdavau, kad gydau jį.

Dažnai draugai sakydavo, kad skausmas praėjo. Ir tas šešiametis vaikas manyje galvojo, o, taip, tai turi praeiti, po to, kai aš visą tai padariau, kad išgydyti.

Aš visada norėjau gydyti, pašalinti skausmą. Užaugęs aš supratau, kad neįmanoma nuimti tavo skausmo. Tik tu pats gali. Viską, ką aš galiu, tai parodyti tavo kelią.

Mano kelionė ir skaičiai

27+

Metai konsultavimo ir mokymo

3000+

Mokymų valandų

13000+

90 minučių konsultacijų

25000+

45 minučių konsultacijų

Mano Kelionė

Patyrimo Pasidalinimai

Aš labai gėriuosi tuo, ką Dhruv daro. Tai apdovanotas žmogus. Labai tau ačiū, kad įneši šviesos į mūsų gyvenimą.
Ingrida Klassen
CEO, BraiGym, Vilnius
Turbūt 2007 metais aš dalyvavau Dhruv seminare. Galiu pasakyti, jis tikrai rūpinasi savo dalyviais ir turi didelį norą padėti jiems augti savo autentiškume.
Remigijus Savickas
Autentiškos Lyderystės Mentorius, Vilnius
Ačiū už konsultaciją su Dhruv. Aš nusiraminau: kas gali būti vertingiau už aiškumą ir ramybę su tuo kas vyksta mano gyvenime? Labai verta! Visiems rekomenduoju!
Vladimiras Baznikovas
Kino ir teatro aktorius, Maskva
Aš bandžiau suprasti kas aš esu . Noriu pasakyti, kad su jo paprastais paaiškinimais ir tikslia informacija aš tai išsiaiškinau.
Olga Gaševa
Lindström Oy, Helsinki