Turi klausimą?

Susisiek su mumis telefonu, WhatsApp, Viber ar elektroniniu paštu

Phone / WhatApp / Viber

+37067823217

Siųsk mums žinutę

Klausimai, kuriuos žmonės klausia prieš konsultacijas

Daugelis ginčijasi ar astrologija yra mokslas ar prognozavimo menas. Aš manau, nei mokslas, nei menas.  

Astrologija yra kalba. Mistinė kalba, kuri turi savo planetų ir ženklų raidyną, savo principų ir interpretacijų gramatiką.  

Mistinė, sakau dėl to, kad niekas negali pagrįstai teigti, kad supranta kaip viskas veikia. Kai kurie mano, kad gimimo momento žvaigždės palieka gilius pėdsakus mūsų kūne ir prote, tarsi įrašą naujoje  kompaktinėje plokštelėje. Kiti sako, kad mes gimstame tam tikru momentu, kai planetos yra tokioje padėtyje, kurią apsprendžia mūsų praeities karma. Bet kokiu atveju, planetų įtaka yra bendras faktorius, kaip pats astrologijos pavadinimas, atspindintis astronominių kūnų įtakos studijas.

Aš turiu savo nuomonę. Nesu susijęs tik su astrologija, bet lygiai tiek pat giliai esu dvasingume ir sąmoningo gyvenimo judėjime.  Aš tikiu, kad tai ne tik planetų, esančių danguje žaidimas, bet daugiau jų įtakos, kurias mes turime kaip energetinius modelius savo astraliniame kūne. Taigi, astrologija  – mūsų astralinio kūno energetinių struktūrų, kurias atspindi gimimo momento planetų veiksmas išorėje, studijos.  

Nesitikiu, kad viskas tapo aišku iš mano atsakymo. Jei nori sužinoti daugiau, kaip, mano nuomone, astrologija veikia, turiu paruošęs ta tema video įrašą. Žiūrėk video įrašą “Kaip Astrologija Veikia”

Savo atsakymą pradėsiu nuo metaforos.

Įsivaizduokite žemdirbystės mokslininką, kuris turi 100 obuolių sėklų. Jis nueina į labai derlingą, ir drėgną lauką ir tolygiai išbarsto visas tas sėklas.  

Atsiminkite, šitas žmogus yra mokslininkas, visą gyvenimą tyrinėjęs obelis. Jis turi 100 sėklų, kurių kiekviena turi potencialą išaugti į obelį. Bet kai tas žmogus sėja tas sėklas, jis ir pats nežino tiksliai, kuri iš jų taps medžiu. Teoriškai turėtų užaugti, nes visos turi tą patį potencialą. Bet faktas tas, kad ne visos taps medžiais. Va taip viskas vyksta ir gyvenime.

Labai panašiai, visi astrologai sutaria, kad teoriškai visos jų interpretacijos ir prognozės turi išsipildyti, nes jie visada taiko tuos pačius interpretavimo principus. Deja, nors dažnai neklystama, pasitaiko ir nesėkmių.

Jei pažiūrėtumėte į statistiką, profesionalių astrologų interpretacijos dažniausiai pasitvirtina. Tačiau kartais pasitaiko ir nesėkmių, taip kaip, bet kur gyvenime.

Esu pasiekęs labai įspūdingų rezultatų  prognozuojant. Buvau paprašytas nustatyti kūdikio gimimo laiką. Tai padariau minučių tikslumu. Data ir laikas, kurį nustačiau buvo dviem mėnesiais anksčiau, nei daktarų nustatyta data. Pamaniau, kad suklydau. Kūdikio mama (būdama septintame nėštumo mėnesyje) mano nustatytą dieną susirgo. Gydytojams teko atlikti skubią operaciją. Vaikas gimė tiksliai mano prognozuotą dieną ir nustatytu laiku. Tai atsitiko 1994 metais. Jam dabar yra 26 metai (2020) ir Facebooke jis yra mano draugas, tarsi trofėjas.

Buvo, kad apgailėtinai klydau paprasčiausiuose dalykuose. Yra daug nesėkmių priežasčių, tačiau pagrindinė yra  – netikslus gimimo laikas.  

Kas taip sako, kad didžiausias astrologijos tikslas sužinoti ateitį?

Tai būtų tas pats jei sakytume, kad mūsų automobilio tikslas nuvežti į darbą ir atgal namo.  

Žinoma, jūs galite naudoti tik tam, bet tai ne vienintelis būdas.

Mano asmeninis mėgstamiausias astrologijos panaudojimas yra vidinis veidrodis. Taip, kaip naudojame veidrodį, kad pamatytume savo veidą,  taip ir astrologija leidžia išvysti jūsų vidų. Tai leidžia atskleisti dalykus, kurių patys negalime matyti. Pavyzdžiui, jūsų tikrasis potencialas, vidiniai resursai, kai kurios stiprybės, kurių dar neatradote, dalykai, kuriuos priėmėt kaip savaime suprantamus, bet yra jūsų silpnybės. Visa tai, galima sužinoti astrologijos pagalba.  

Man, ateities prognozavimas, nėra pagrindinis dalykas. Svarbiausias astrologijos  panaudojimas yra, kaip dvasinis kelias, atverti tavo tikrąją prigimtį, suprasti savo karmą ir sužinoti šio gyvenimo sielos misiją.  

Reikalingi tik trys dalykai.

  1. Tavo gimimo data.
  2. Gimimo vieta (šalis, valstija, miestas ar kaimas). Tam, kad nustatyti tavo gimimo vietos ilgumą ir platumą.
  3. Tikslus tavo gimimo laikas. 

Tik tiek iš tavęs reikia. Tau nebūtina pasakyti savo vardą ir pavardę. Gali naudoti slapyvardį. Svarbiausia yra tikslūs gimimo duomenys. Esu turėjęs Skype konsultacijų su keletu labai žymių ir įtakingų žmonių. Jie pasivadino netikrais vardais. Tik po sesijos jie atkleidė savo tikrąją tapatybę. Kiekvienas turi tam savų priežasčių.  

Jeigu aš pats pageidaučiau astrologo konsultacijos, nenorėčiau, kad jis rastų visą informaciją apie mane iki konsultacijos. Šiais laikais, žinant asmens tapatybę ir vietą, per socialinius tinklus, visa informacija apie veiklas ir interesus, yra lengvai pasiekiama. Taigi, man nereikia informacijos apie tave, aš remiuosi tik trimis duomenimis, kurie paminėti aukščiau, tam kad sukurti tavo gimimo žemėlapį.

Labai svarbu yra tikslus gimimo momentas. Savo astrologijos sistemoje, nenaudoju apibendrintų ženklų, kurie nustatomi tik pagal gimimo dieną ir mėnesį. Taigi gimimo laikas yra būtinas.

Visiškai įmanoma, kad kažkas gimė su jumis tuose pačiuose gimdymo namuose, tą pačia dieną, 10 minučių po jūsų. Atrodo toks mažas skirtumas, bet vis tik, judu galite turėti visiškai skirtingus likimus. Pagalvokite apie dvynius, kurie gimsta vienas po kito, tačiau dauguma jų yra skirtingo charakterio ir likimo.  

Taigi tikslus gimimo laikas ar bent kuo arčiau tikslaus laiko, yra labai svarbu.

Taip ir ne.

Dažniausiai yra dvi skirtingos situacijos.

 

  1. Kai neturi tikslaus laiko, bet apytiksliai žinai valandą, minutes.Tokiu atveju, pirmąsias penkias konsultacijos minutes skirsime nustatyti arčiausią, galimą tavo gimimo momentą.
  2. Kai nėra jokios informacijos apie gimimo laiką, tik paros laikas (rytas, naktis, diena), tuomet Ne.Tokiu atveju negalime pradėti konsultacijos.

Bet tai nereiškia kad visiškai nieko negalime padaryti. Yra patikimi, patikrinti metodai, kurių pagalba galima nustatyti ar patikslinti tavo gimimo laiką. Tie būdai remiasi tavo gyvenimo praeities įvykiais.  

Astrologijos esmė yra paremta tavo gimimo žemėlapiu. Naudodamas jį galiu prognozuoti, kas vyksta tavo gyvenime ir su kuo tu susidursi ateityje. Tai jei veikia šitas principas, tai atvirkštinis jo pritaikymas irgi turi veikti. Tavo horoskopas atspindi tavo gyvenimo istoriją, o kadangi tu ją žinai,  galima naudojant konkrečius įvykius iš jo, priartėti kiek įmanoma arčiau prie  tikrojo gimimo laiko.  

Taigi, jei neturi savo tikslaus gimimo laiko, tu gali gauti astrologijos konsultaciją po gimimo laiko nustatymo (rektifikacijos) proceso.