Vasario 22, 23, 24 d.

Vedų Astrologijos

Mini kursas

su astrologu Dhruv Mehta

Visi sako, kad gyvenimas yra kelionė. 
Bet dauguma iš mūsų neturime tos kelionės žemėlapio. 

Kaip būtų jei mes turėtume ne tik žemėlapį, bet ir navigacijos sistemą?

Ar jums neatrodo, kad nuo tada kai mes turime Google žemėlapius savo telefonuose, pasiekti nežinomas vietas pasidarė daug lengviau?

O kaip būtų jei mes turėtume panašią navigacijos sistemą savo gyvenimui?

Argi nebūtų nuostabu sugebėti matyti didelį savo gyvenimo paveikslą, kad žinotume kur mes judame, ko tikėtis, ar reikėtų keisti maršrutą į daug produktuvesnį ir dar daugiau?

Gera žinia, kad yra tokia gyvenimo navigacijos sistema ir mes ją galim turėti. Senoji Vedų Astrologijos sistema (Indiškoji astrologija /Jyotish) iš tikrųjų galingiausia navigacijos sistema, kuri ne tik padeda suprasti savo vidinius resursus, bet taip pat parodo kaip susikurti geriausią įmanomą savo gyvenimą.

Tam, kad tiesiogiai patirtum Vedų Astrologijos galią, aš sukūriau mini kursą.

Geriausias dalykas apie šį kursą yra tas, kad tu gali gauti kažką įdomaus, naudingo, ką gali tiesiogiai pritaikyti savo ir aplinkinių žmonių gyvenime.

Ar tu jau pasisėmęs astrologijos žinių ar neturi absoliučiai jokių pagrindų, šis kursas duos įdomios ir vertingos informacijos.

Prisijunk šioms trims Online Vedų Astrologijos Mini Kurso pamokoms.

Vasario 22, 23, 24 d.

Nuo 18.00 iki 19.30 Lietuvos laiku (ZOOM susitikimai)

Tiek pat svarbu ir ko tu mokaisi ir kokiais būdais

3 pamokos

3 pamokos. Kiekviena po 90 minučių. Patogiai iš savo namų.

Interaktyvus mokymas.

Gyvos pamokos per zoom. Bendrauk su mokytoju.

Mokykis savo kalba

Kursas vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Gimimo horoskopo sudarymas

Nemokamas horoskopų žemėlapių sudarymas

3 Ypatingai Įdomios Pamokos

nereikia tureti astrologijos pagrindų

Gyvenimo energijos prizmė (1 pamoka)

Taip kaip balta šviesa sudaryta iš 7 pagrindinių spalvų, taip ir mūsų energiją sudaro 7 pagrindiniai energijų dažniai, kuriuos galime pavadinti 7 planetų energijomis. Kokias galias ir savybes kiekvienas iš šių 7 dažnių tau duoda. Ir ką reiškia jei tau trūksta vieno ar daugiau šių dažnių. Kaip padidinti reikiamos energijos dažnį, kurio tau trūksta ir norėtum jį išvystyti tam, kad turėtum trokštamus sugebėjimus ar savybes.

Tavo Sielos Ženklas (2 pamoka)

Netgi jei neturi jokių astrologijos pagrindų, šioje pamokoje sužinosi kaip veikia ženklai. Išmoksi kaip naudojant tik kažkieno ženklą suprasti asmenybę, kas jis yra, ko jis nori ir koks yra raktas, kuris atrakina jo širdį. Kokie ženklai gali būti tavo geriausi draugai, partneriai gyvenime ir versle?

Tavo Karminė Misija ir Karminiai Iššūkiai (3 pamoka)

Suprasi kaip du paslaptingi taškai erdvėje, Rahu ir Ketu, parodo mūsų karminę misiją ir karminius iššūkius. Kurioje gyvenimo sferoje tau reikia fokusuotis šiame gyvenime. Kokią karmą ir samskaras atsinešei iš praeities. Kokios rūšies karma yra pasiruošus duoti savo vaisius šiame gyvenime

Išmok iš pačio geriausio mokytojo

Kuriuo pasitiki tūkstančiai klientų ir studentų iš 30 šalių

Dhruv Mehta - Astrologas, Mokytojas, Dvasinis Mentorius

Dhruv Mehta yra mylimas konsultantas ir gerbiamas instruktorius astrologijos, dvasingumo ir holistinio valdymo srityse.  

Kilęs iš Indijos, Ahmedabado. Ten, 1996 metais jis pradėjo vesti konsultacijas, mokymus ir seminarus. Dvylika metų jis plačiai  keliauja po Europą ir Aziją. Šiuo metu jis apsistojęs Europoje, pastoviai konsultuoja, veda astrologijos kursus, dvasingumo seminarus ir holistinio valdymo seminarus įmonėms įvairiuose Europos ir Rusijos miestuose. 2011 metais  Europoje jis įsteigė įmonę  – SOULutions.  SOULutions siūlo rytietiškų dvasinių koncepcijų moderniam valdymui mokymus.

Patyrimo Pasidalinimai

Dalyvavimo Kaina

3 pamokos

€30
15
  •  

3 pamokos + įrašas

€36
19
  •  

Ypatingas Pasiūlymas Baigiasi

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės